Temperature icon

+4, хмарно

Затори: 2

dollar

26,85

euro

29,90

btc

$1 128 475,90

Новини

Владислав Садовничий: Я знаю, що БФ “Квітна” робить правильну і добру справу

25 Жовтня 2021, Богдан

Владислав Садовничий: Я знаю, що БФ “Квітна” робить правильну і добру справу

Жовтень – це місяць профілактики і боротьби з раком молочної залози. Це – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань в світі. За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров’я в 2020 році на рак молочної залози захворіло понад 2.2 мільйонів жінок у всьому світі.

Благодійний Фонд «Квітна» надає адресну допомогу жінкам з раком молочної залози. А також веде постійну активну інформаційну та освітню діяльність у цій сфері.

Благодійниками і тими, хто підтримує діяльність Фонду виступають звичайні люди. Так, наприклад, громадський діяч Владислав Садовничий вирішив своїм внеском підтримати діяльність БФ «Квітна»:

Я намагаюся підтримувати благодійність і ті фонди, в яких впевнений. Я добре знаю засновників фонду і тому довіряю. Рак молочної залози це – біда нинішнього часу. Це болюча тема для мене, знаю не з чуток. Я вирішив своїм внеском допомогти благим і потрібним цілям Фонду “Квітна”. Я точно знаю, що ці кошти будуть витрачені за адресою. Рання діагностика раку молочної залози – дуже важливо. І це – добра і правильна справа. Те що стосується життя і здоров’я людей я підтримую обома руками і ніколи не буду стояти осторонь.

Щороку більше мільйона жінок по всьому світу хворіють на рак молочної залози і не менше півмільйона помирають. За даними українського Національного канцер-реєстру, в середньому в Україні щорічно фіксується 137 300 випадків онкології.

Благодійний Фонд “Квітна” регулярно закуповує і передає медичне обладнання для українських лікарень та Інституту раку. А також займається просвітницькою діяльністю, пояснюючи чому регулярне обстеження у гінеколога і мамолога це – дуже важливо для кожної української жінки.

Читайте також:

Олексій Король: Новий сквер Шолом-Алейхема на Рогнідинській буде унікальним