Главная Життя В Голосіївському районі з’явився новий бювет

В Голосіївському районі з’явився новий бювет

by Алина

На проспекті Голосіївському, 5-15 відкрили новий модернізований бюветний комплекс. Про це повідомляє КМДА .

Новий бювет має зручну тумбу з водорозбірними кранами, сучасну систему подачі води з кнопками та систему підігріву «антилід», що попереджує намерзання води в холодну пору року. Про це повідомила директорка спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» Світлана Козловська.

«Комплекс має модернізовані водорозбірні колонки, які вмонтовано в тумбу, що додає значної зручності у користуванні: немає необхідності нахилятися для набору води», – зауважила Світлана Козловська.

Вона додала, що такі ж сучасні бювети (з тумбами та кнопками) вже збудовано у п’ятьох районах міста:

  • у Дарницькому – вул. Урлівська, 9, просп. Григоренка, 14;
  • в Оболонському – вул. Йорданська, 11;
  • у Святошинському – вул. Бахмацька, 10 та б‑р Академіка Вернадського, 85;
  • у Солом’янському – вул. Героїв Війни, 14;
  • у Дніпровському – просп. Генерала Ватутіна, 2-Б та б-р Перова, 40.

Багаторічний досвід дослідження води Юрського водоносного горизонту свідчить про те, що вона містить широкий спектр хімічних елементів у досить низьких концентраціях та низький вміст органічних речовин, а також не має мікробного забруднення. Саме така вода є корисною та необхідною для нормальної життєдіяльності організму людини.

Нагадаємо, що на сайті спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» розміщено карту бюветних комплексів, які обслуговує підприємство. Кожен мешканець може легко знайти найближчий бювет із поживною артезіанською водою поруч зі своїм будинком.

related posts

Leave a Comment