Temperature icon

+11 Опади

Затори: 1

dollar

26,66 грн

euro

31,37 грн

btc

$1 270 446,73 грн

Новини

Вийшли прогулятися і зустріли бізонів: на родину у еко-парку напало стадо бізонів і зубр

27 Січень 2021, Виктория Квитка

Вийшли прогулятися і зустріли бізонів: на родину у еко-парку напало стадо бізонів і зубр

У еко-парку Медвино, який розташований у селі Медвин у Київській області, стадо бізонів та зубрів напало на родину. Людям вдалося втекти, тварини понівечили авто. Про це йдеться на інтернет-порталі Факти.

Про цю подію Фактам ICTV розповів підприємець Юрій Цвіркун, який з чотирма дітьми приїхав у парк відпочити.

За його словами, до Медвино вони приїхали з друзями відпочити. Проте ледь не потрапили у халепу.

На території еко-парку проводять екскурсії на авто та квадроциклах, а відвідувачам пропонують побачити й погодувати верблюдів, коней Пржевальського, буйволів, бізонів, оленів та зубрів.

Нам співробітник господарства дав моркву та запропонував піти на сусіднє поле погодувати оленів та конів Пржевальського. Ми, двоє дорослих та четверо дітей, пішли на годівлю коней, під час якої одна з тварин почала брикатися та двічі ледь не вдарила мою 8-річну доньку. Ми одразу залишили їх та пішли до свого авто на сусідньому полі, – поділився Юрій Цвіркун.

Проте, коли вони повернулися, то їх автомобіль оточило стадо бізонів та зубр.

– Коли ми підійшли ближче, щоб сісти в авто, бізони напали на нас і почали переслідувати. Діти сильно злякалися, пережили неймовірний шок, почали плакати та просити про допомогу. Ми з дружиною взяли дітей і побігли через все поле ближче до виходу, але ворота із зсередини були замкнені на замок. Ми не змогли залишити територію господарства, – зазначив постраждалий.

У цей час зубр почав трощити автомобіль.

– Я набрав свого друга, який був з нами, та запитав, куди вони поділися і де працівник, який обіцяв нас супроводжувати й оберігати. Виявилося, що він кинув нас та запропонував іншій групі людей поїхати годувати верблюдів на інше поле. Ми чекали на повернення працівника господарства близько 15 хвилин, за цей час пережили неймовірний стрес, – додав Юрій.

Згодом постраждалі викликали правоохоронців та написали заяву на еко-парк.

Читайте також:

На місці Деміївського ринку збудують новий ТРЦ